KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16723111
nr 1672 3111
Blandteknik
Ulf Löfgren. Signerad, daterad -79, Kejsarens nya kläder. Blandteknik, bildmått: 21x24 cm, yttermått inklusive ram: 39x39 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 13 januari 2025
kl 20:28:28
100 kr
150 kr
200 kr